homepage
Over AIG
Wordt lid AIG & KVIV
Agenda
Voorbije Activiteiten
AIG prijzen
AIG - NIEUWS
AIG - Links
Leden
Vacatures
AIG Prikbord


 
Terug


Culturele opwarmer gevolgd door K VIV Oost-Vlaanderen nieuwjaarsreceptie

De Bijlokesite te Gent: - Waar vandaan en waarheen?

Tijdstip : 9.30 u
Plaats : Ingang faculteit voor Bio-ingenieurswetenschappen, Coupure Links 653, Gent
Prijs : 5 euro per persoon

Als culturele opwarmer laten we ons de Bijlokesite smaken, op korte wandelafstand van de Faculteit Bio-ingenieurswetenschappen. Het bezoek aan deze site is een boeiend verhaal van 750 jaar architectuur, beeldende kunst en muziek. Het is een verhaal van verleden en heden, van afbreken, opbouwen en transformeren: van kliniek tot cultuurcentrum! We vertrekken om 9.30 u stipt aan de ingang van de faculteit voor bio-ingenieurswetenschappen, Coupure Links 653, 9000 Gent.

 
Na het succes van vorig jaar vindt de nieuwjaarsreceptie (van 11.00 tot 13.00 uur) terug plaats in de gebouwen van de Faculteit Bio-ingenieurswetenschappen, Coupure 653 te Gent (parkeergelegenheid is voorzien). Traditioneel rekenen wij op 400 aanwezigen (+ een 100-tal (klein)kinderen). Zowel ‘oud’ als ‘jong’ ontmoeten dus er gegarandeerd tal van bekenden. En uiteraard zijn er ook jaarlijks enkelen die op voorhand afspreken met jaargenoten of collega’s die ze al een tijdje uit het oog verloren waren. Misschien ook een idee voor u?

 

Ook dit jaar voldoen wij aan de wensen van velen en komt het poppentheater Pedrolino de kinderen aangenaam vermaken met de voorstelling “Manneke Maan”. Deze voorstelling start om 11.15 uur en is vooral geschikt voor 3 tot 12 jarigen.



















 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
webdesign estart.be